خانه تماس با ما

تماس با ما

اطلاعات تماس

تهران خیابان پلیس، کلیم کاشانی پ ۳۱ واحد ۲

۰۲۱۸۸۴۸۳۶۸۷

درباره ما

زمینه اصلی فعالیت کودکانه، عرضه محصولات مختص کودکان از جمله موارد آموزشی و کمک آموزشی و سرگرمی و بازی و … مناسب برای کودکان می باشد.

با توجه به وجود آمدن تغییرات در سبک زندگی مردم و افزایش ارتباط آنها با اینترنت، خرید اینترنتی یکی از مهم ترین فعالیت های آنان شده است، به گونه ای که بسیاری از افراد برای صرفه جویی در وقت و زمان خود از طریق سایت های فروشگاهی موجود در اینترنت، اقدام به خریداری محصولات مورد نظر خود می کنند.

عدم نیاز به جابجایی و دریافت کالا در درب منزل یکی از مزیت هایی است که افراد را ترغیب به انجام خرید آنلاین می نماید. اگر می خواهید از سایت ، محصولات آموزشی کودکانه را برای کوچولوهای عزیز و دوست داشتنی خود خریداری نمایید، روند خرید بسیار آسان و سریع می باشد. شما می توانید با مطالعه شرایط و قوانین از اطلاعات لازم در این زمینه بهره مند شوید. مهم ترین موضوع برای ما این است که مشتریان از کیفیت و تاثیرگذاری محصولات ما مطمئن باشند و با خیال راحت خرید نمایند، همچنین با فراهم سازی امکان ارسال سفارشات به تمام نقاط دیگر سعی داریم که رضایت مشتریان خود را  تامین کنیم. تیم پشتیبانی سایت نیز پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان ارجمند خواهد بود.

یک پیام برای ما ارسال کنید!

kodakanehcom@gmail.com

آخرین مطالب

شپش سر کودکان

شپش سر کودکان چه نشانه هایی دارد و چگونه می توان...

هر‌چند امروزه معضل شپش سر کودکان مثل گذشته شایع نیست، اما این احتمال وجود دارد که فرزند شما در مدرسه به شپش سر دچار...
- تبلیغات -